Bizi Arayin0532 372 84 77
E-Mailinfo@diyarnakliyat.com
Calisma Saatleri7 Gün 24 Saat Hizmetinizde
Ev Taşıma Ve Nakliyat

Ev Taşıma Ve Nakliyat

 Diyar Nakliyat dünden bugüne geniş araç filosu ve uzman kadrosu ile Türkiye'de evden eve nakliyat standartlarına standartları daima en üst seviyeye çıkarmayı başarmış, bu başarısını devam ettirmiştir.

diyar nakliyat günden güne yenilenen kalitesi ile sizlere en uygun hizmet standartlarını sunmaktayız. Eşya kalitesine göre sunmuş olduğumuz paketleme hizmetimizde saklama koşullarına uygun olarak saklıyoruz. Taşınacağınız yerin özelliklerine de dikkat ederek yol üzerinde çeşitli detayları sizlere sunarak kolay ulaşım sağlayabilmeniz için çeşitli kestirme yolları da şoförümüz tarafından alabilirsiniz. Şoför yanında eşya taşımacılığında uzmanlaşmış kişilerden oluşan kadromuz ile çeşitli güzel muhabbetler içerisine girebilir ve bundan sonra siz veya çevreniz tarafından herhangi bir taşınma durumunda bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarını kartımız ile ulaşabileceksiniz. Kartımızda yer alan adreslerimiz dışında herhangi bir yerde hizmet vermemekle beraber diğer korsan firmalar ile çalışmamanızı öneriyoruz.

Şirketimiz Türkiye'nin her yerinden her yerine Sigortalı ve Garantili evden eve taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Taşımacılık sözleşmesini okuduktan sonra imza atarak eşyalarınızı korunması için bizlere sözleşmenizi uzattıktan sonra arkanıza yaslanıp yeni evinize eşyalarınızın taşındığını görecek ve bunun vermiş olduğu mutluluk ile yudumladığınız kahveniz ile yeni evinizin manzarasından dışarıyı daha kolay seyir edebileceksiniz. Taşımacılıkda yeni bir devrim için uzman nakliyatı tercih edin.

Ev Taşıma Ve Nakliyat

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle Nakliyat sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.


BİZ EN HIZLI VE EKONOMİK EVDEN EVE FİRMASIYIZ

Bizimle Eviniz Güvenli Ellerde Olduğunu Unutmayınız.

İletişim İçin Tıkla