Bizi Arayin0532 372 84 77
E-Mailinfo@diyarnakliyat.com
Calisma Saatleri7 Gün 24 Saat Hizmetinizde
Ev - Ofis Taşımacılığında Önemli Detaylar

Ev - Ofis Taşımacılığında Önemli Detaylar

 Özellikle son günlerde evden eve nakliyat haricinde ofis taşımacılığı hizmeti  verilmeye başlanmış, bu hizmeti veren firma sayısı ise gün geçtikçe artmış ve artmaya da devam etmektedir. Peki ofis taşımacılığında önemli detaylar nelerdir? diye soracak olursak:

  • İlk olarak çalışmak istediğiniz ofis taşımacılığı yapan firmayı ofis incelemesi yapılması için ofisine davet etmelisiniz. Sonrasında bu firma gerekli incelemeyi yaptıktan sonra etütleme çalışmasına geçilir.
  • Firma ile anlaştığınız takdirde, firmanın uzman ekipleriyle görüşülür ve gerekli prosedürler (ofisin ne ile nasıl taşınacağı, nakliyat sigortası vs.) konuşulduktan sonra firma ile karşılıklı sözleşme (mukavele) imzalanır.
  • Ofis taşımasının yapılacağı gün ofiste, taşıma işini yapacak hamallarla gerekli koordinasyonun sağlanması için taşıma işini yapacak firmadan bir yetkilinin bulunması gerekir.

 

  • Ofisin hızlı ve kolay bir şekilde taşınabilmesi için, ofis eşyalarının parçalar halinde taşınması gerekir.

  • Taşınacak malzemelerin olası bir kırılmaya veya hasara maruz kalmaması için özenle ambalajlanması ve kutulanması gerekir.

  • Taşınacak bütün ofis malzemeleri çeşitli kategoriler halinde paketlenmeli ve bu paketlerin üzerine içindekiler kısmı yazılmalıdır.

  • Ofisiniz taşımasının yapılacağı gün taşımayı yapacak olan firmadan sigorta poliçesini mutlaka isteyiniz.

Tüm bu saydıklarımızı göz önünde bulundurursanız ve bu detayları es geçmezseniz sorunsuz bir şekilde güven içinde ofisinizi taşıyabilirsiniz. Burada size tavsiyemiz, ofisinizi taşıtacağınız firmayı iyice araştırmanız ve firmanın sahip olduğu referansları gözden geçirmeniz olacaktır. Siz siz olun sözleşme yapmayan firmalarla asla çalışmayın. Yoksa sonrasında başınız ağrıyabilir, önemli ofis malzemeleriniz kaybolduğunda ya da zarara uğradığında yasal olarak hiçbir şekilde hak iddia edemezsiniz.

Ev - Ofis Taşımacılığında Önemli Detaylar

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle Nakliyat sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.


BİZ EN HIZLI VE EKONOMİK EVDEN EVE FİRMASIYIZ

Bizimle Eviniz Güvenli Ellerde Olduğunu Unutmayınız.

İletişim İçin Tıkla